24 kwietnia – Otwarty Dzień Narodowego Programu Rozwoju Juniorów

Już 24 kwietnia (czwartek), w Centrum Szkolenie Kadry Narodowej, w Sobieniach Królewskich, odbędzie się Dzień Otwarty Narodowego Programu Rozwoju Juniorów, na który zaproszeni są instruktorzy, rodzice i przede wszystkim sami juniorzy.

Trenerzy kadry narodowej – Mike O’Brien i Filip Naglak zaprezentują sposób przeprowadzenia testów sprawnościowych, przykładowe treningi oraz przeprowadzą szkolenie dla instruktorów i osób odpowiedzialnych za szkolenie młodzieży. Impreza ma na celu zaprezentowanie wszystkich aspektów funkcjonowania programu juniorskiego oraz powiązanych z nim elementów takich jak opaski czy dzienniczki, ale także umożliwienie młodym adeptom skorzystania z rady specjalistów.

„Szkoleniowcy będą mogli zobaczyć, jak zorganizować stacje i obwody treningowe dla poszczególnych grup wiekowych oraz zapoznać się ze sposobem prowadzenia testów NPRJ. Juniorzy natomiast, którzy przyjadą do Sobieni, będą mogli zakupić dzienniczki programu i wziąć udział w testach oceniających ich poziom sportowy” – zapowiada Mike O’Brien.

W drugiej części dnia, Tony Howarth – SNAG Master Trainer, przeprowadzi w ramach kursu SNAG szkolenie dotyczące sprzętu dla dzieci i młodzieży. Kurs SNAG potrwa około 5 godzin i tak jak wszystkie zajęcia w czasie Dnia Otwartego Narodowego Programu Rozwoju Juniorów – jest bezpłatny. Zaproszenia do udziału są członkowie i aplikanci PGA oraz wszyscy nauczyciele, którzy prowadzą zajęcia w szkołach i klubach. W jego trakcie, uczestnicy będą mieli możliwość uzyskania certyfikatu trenera SNAG Golfa. Zostanie także zaprezentowany sprzęt Masters Golf.
Otwarty Dzień Narodowego Programu Rozwoju Juniorów rozpocznie się o godzinie 09.00 i potrwa do godziny 20.00. Zapisy, zarówno do udziału w szkoleniu jak i w kursie SNAG, prowadzi Anna Maliszewska oczekująca na kontakt mailowy pod adresem – biuro@pgapolska.com.
Serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie!

Współorganizatorami wydarzenia są partnerzy projektu PZG, PGA Polska oraz Sobienie Królewskie Golf & Country Club.

 

Narodowy
Program
Rozwoju
Juniorów

Adres:

Polski Związek Golfa

Al. Jerozolimskie 65/79, pok. 3211-12,
00-697 Warszawa

Kontakt:

tel. +48 22 6305560,
fax. +48 22 6305561,
email: biuro@pzgolf.pl

NIP: 118-13-89-478;
Regon: 010345636;
KRS: 0000117289

 

Narodowy Program Rozwoju Juniorów