Aktualności

22 | 08 | 2021 Ambroziak i Sosnowski mistrzami Polski juniorów 2021

Niemiec Norick Franke triumfował w międzynarodowych mistrzostwach Polski juniorów, uzyskując sumę +8 po trzech dniach zmagań na polu w Binowie. Drugie miejsce, z +9, zajął Krzysztof Sosnowski (Tokary GC), wygrywając równocześnie w klasyfikacji krajowej. Wśród juniorek tytuł obroniła Maja Ambroziak (Mazury G&CC).

Audi Junior Tour

Audi Junior Tour to najważniejszy cykl rozgrywek juniorskich w Polsce. Tegoroczna, dziesiąta już edycja, składać się będzie z czterech jednodniowych i czterech dwudniowych turniejów. Finał Masters, podsumowujący całoroczne zmagania juniorów, odbędzie się w dniach 25-27.09.202 r. na polu golfowym Binowo Park GC.

# Miejsce Data
1. Armada GC 25-26.06.2020
2. Tokary GC 7-8.07.2020
3. Sobienie Królewskie G&CC 15-16.07.2020
4. Toya G&CC Wrocław 11-12.08.2020
5. Kraków Valley G&CC 26-27.08.2020
6. Kalinowe Pola GC - Match Play 12-13.09.2020
7. Binowo Park GC - finał 25-27.09.2020

Ranking PZG

Narodowy
Program
Rozwoju
Juniorów

Adres:

Polski Związek Golfa

Al. Jerozolimskie 65/79, pok. 3211-12,
00-697 Warszawa

Kontakt:

tel. +48 22 6305560,
fax. +48 22 6305561,
email: biuro@pzgolf.pl

NIP: 118-13-89-478;
Regon: 010345636;
KRS: 0000117289

 

Narodowy Program Rozwoju Juniorów