Binowo Park Golf Club – A i Tokary Golf Club w finale Citi Handlowy Klubowych Mistrzostw Polski Juniorów!

Po bratobójczym meczu dwóch reprezentacji klubu Binowo Park GC, do finału weszła pierwsza drużyna. Spotka się ze zwycięzcą innego, zaciekłego pojedynku – zawodnikami Tokary GC. Juniorzy walczyli do końca i nawet grę o 9 miejsce w klasyfikacji generalnej rozstrzygnięto dopiero na 20 dołku.

Po wczorajszym, pierwszym dniu mistrzostw wszystkie drużyny podzielono na dwie grupy. Każdy zespół, który znalazł się w gronie 8 najlepszych, rozegrał dziś dwa mecze – jeden w porannej i jeden w popołudniowej sesji. W skład grupy drugiej weszły dwie drużyny, które po wczorajszej, inauguracyjnej rundzie rywalizowały o miejsce 9 i 10.

Z rundy porannej najlepszej ósemki wyszły zwycięsko 4 drużyny. Rozstawiono je następnie przeciw sobie w kolejnej rozegranej dziś rundzie, w następujący sposób: dwie reprezentacje gospodarzy Binowo Park Golf Club – A i Binowo Park Golf Club – B oraz Tokary Golf Club i Tyski Klub Golfowy – A.

Wygrani tych rozgrywek, Binowo Park Golf Club A i Tokary Golf Club, spotkają się jutro w finale. O trzecie miejsce mistrzostw zagrają wiec Tyski Klub Golfowy – A i Binowo Park Golf Club – B.

Kolejny dzień rozgrywek przebiegał sprawnie, bez przerw i nieoczekiwanych problemów. Gracze rozgrywali kolejne dołki ciesząc się słoneczną pogodą. Wśród zawodników można było zauważyć entuzjazm i przyjemność z gry. Juniorzy z chęcią dzielili się uwagami na temat turnieju, pozytywnie oceniając przygotowanie zawodów oraz interesujący format rozgrywek.

Fot. Jarosław Gaszyński

Narodowy
Program
Rozwoju
Juniorów

Adres:

Polski Związek Golfa

Al. Jerozolimskie 65/79, pok. 3211-12,
00-697 Warszawa

Kontakt:

tel. +48 22 6305560,
fax. +48 22 6305561,
email: biuro@pzgolf.pl

NIP: 118-13-89-478;
Regon: 010345636;
KRS: 0000117289

 

Narodowy Program Rozwoju Juniorów