Wersja 2.0 aplikacji PZG Birdie wspierającej szkolenie sportowe już dostępna!

Prowadzenie indywidualnych dzienników treningowych przez zawodników, komunikacja trenerów z zawodnikami, prowadzenie statystyki aktywności treningowej i startowej oraz zdalna kontrola procesu treningowego – te i inne użyteczne funkcjonalności zapewnia PZG Birdie. W ręce użytkowników została właśnie oddana aktualizacja do wersji 2.0.

Aplikacja PZG Birdie 2.0 to nowa wersja systemu informatycznego do zarządzania szkoleniem kadry narodowej i młodzieży uzdolnionej sportowo objętej Narodowym Programem Rozwoju Juniorów. Jest to jedno z najnowocześniejszych tego typu rozwiązań w Europie.

Trenerzy wraz z rodzicami mają dostęp do danych szkoleniowych dotyczących przypisanych im zawodników, mogą przeglądać ich aktywności, komentować je i udzielać wskazówek. Dzięki rozbudowanemu mechanizmowi statystyk, użytkownicy mogą śledzić na bieżąco postępy w grze oraz treningu. Mechanizm wewnętrznych wiadomości pozwala na sprawną komunikację pomiędzy wszystkimi użytkownikami aplikacji.

PZG Birdie nie tylko zmienił wygląd na bardziej nowoczesny i przyjazny, została wzbogacony również o nowe funkcjonalności:
– moduł umożliwiający wprowadzenie posiłków w dniu aktywności zawodnika,
– moduł umożliwiający dodawanie opisu regeneracji po aktywności sportowej,
– moduł umożliwiający wprowadzanie celów pośrednich i długoterminowych w danym roku.

Ponadto, nastąpiła zmiana modułu statystyk, a także wprowadzono wersję angielskojęzyczną.

„Aktualizacja systemu jest dla nas bardzo istotna. Dla mnie jako trenera w mojej codziennej pracy znajduje przede wszystkim szerokie zastosowanie funkcja szczegółowej analizy osiągnięć zawodników kadry w poszczególnych kategoriach wiekowych, a także monitoring ich aktywności treningowej i startowej. Mamy zamiar dalej rozwijać aplikację, tak aby korzyści z niej płynące były dla polskiego golfa jak największe. Liczę tutaj w szczególności na pomoc innych użytkowników systemu, a w szczególności trenerów klubowych i zawodników” – powiedział Mike O’Brien, trener kadry narodowej.

Aplikacja cieszy się co raz większą popularnością. W okresie listopad 2013 – wrzesień 2014, ilość graczy korzystajacych z PZG Birdie wzrosła o 68% (z 69 do 116), a trenerów o 29% ( z 24 do 31). Całkowita aktywność użytkowników zwiększyła się o ponad 118%.

W celu utworzenia nowych kont użytkowników trenerzy klubowi zwracają się do trenera kadry podając listę zawodników szkolonych w sekcji w ramach Narodowego Programu Rozwoju Juniorów. Po dodaniu do systemu szkoleniowcy uzyskując status „Trener Klubowego” , co pozwala im na monitoring i zarządzanie interaktywne treningiem swoich podopiecznych w ramach oferowanych funkcjonalności.

System zintegrowany jest również z serwisem społecznościowym Facebook.

Aplikacja PZG Birdie została stworzona w ramach Narodowego Programu Rozwoju Juniorów – wieloletniego projektu popularyzacji i rozwoju golfa wśród dzieci i młodzieży w Polsce. Projekt realizowany jest obecnie we współpracy z 15 obiektami golfowymi, które podpisały z PZG porozumienia o partnerstwie.

Narodowy
Program
Rozwoju
Juniorów

Adres:

Polski Związek Golfa

Al. Jerozolimskie 65/79, pok. 3211-12,
00-697 Warszawa

Kontakt:

tel. +48 22 6305560,
fax. +48 22 6305561,
email: biuro@pzgolf.pl

NIP: 118-13-89-478;
Regon: 010345636;
KRS: 0000117289

 

Narodowy Program Rozwoju Juniorów