Zaproszenie dla członków KN i juniorów na konsultacje do NCS PZG

Zapraszamy wszystkich członków KN oraz juniorów zrzeszonych w PZG z trenerami na bezpłatne konsultacje w Studiu Treningowym Narodowego Centrum Szkolenia PZG.

Rolą Studia jest przede wszystkim zaspokojenie rosnących potrzeb związanych z prowadzeniem treningu zimą, co w naszych warunkach klimatycznych jest niezwykle istotne. Kadrowicze i juniorzy mogą umawiać się na indywidualne oraz grupowe konsultacje szkoleniowe, a także treningi i testy Narodowego Programu Rozwoju Juniorów, które odbywają się z trenerem kadry narodowej Mike’iem O’Brienem.

„Narodowe Centrum Szkolenia jest obiektem, który może służyć nie tylko kadrowiczom. Każdy junior może umówić się na analizę procesu treningowego, testy lub na zaplanowany trening po wcześniejszej konsultacji” – powiedział O’Brien.

Studio jest także dostępne dla trenerów sekcji juniorskich, partnerów Narodowego Programu Rozwoju Juniorów, którzy chcieliby potrenować ze swoimi zawodnikami lub przeanalizować ich postępy samodzielnie lub z trenerem kadry.

Do dyspozycji zawodników są następujące trenażery i urządzenia treningowe:

Oprócz wymienionych specjalistycznych systemów kontroli i analizy w Studio znajdują się m.in. profesjonalne maty i siatki oraz wiele innych urządzeń treningowych pozwalających na przeprowadzenie efektywnych treningów golfowych.

Możliwa jest także ocena ukierunkowanej sprawności fizycznej zawodników (TPI) oraz przeprowadzenie ćwiczeń poprawiających deficyty fizyczne przy wykorzystaniu urządzeń fitness dostępnych w centrum.

Narodowe Centrum Szkolenia PZG zostało otwarte pod koniec 2014 r. i uznawane jest za jedno z najnowocześniejszych tego typu rozwiązań treningowych w tej części Europy. Od inauguracji działalności stało się siedzibą sztabu szkoleniowego PZG, miejscem organizacji zgrupowań i konsultacji objętych centralnym programem szkolenia kadry dofinansowanym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Kontakt i rezerwacje terminów:

Mike O’Brien

+48 602 504 139

mobgolf@gmail.com

Fot. PZG

dav

Narodowy
Program
Rozwoju
Juniorów

Adres:

Polski Związek Golfa

Al. Jerozolimskie 65/79, pok. 3211-12,
00-697 Warszawa

Kontakt:

tel. +48 22 6305560,
fax. +48 22 6305561,
email: biuro@pzgolf.pl

NIP: 118-13-89-478;
Regon: 010345636;
KRS: 0000117289

 

Narodowy Program Rozwoju Juniorów